O firmie

GK    Firma EURO PROJEKT powstała w odpowiedzi na rosnące  zapotrzebowanie rynku na budowę lokali mieszkaniowych w Polsce. Wykorzystując doświadczenie wspólników prowadzących działalność gospodarczą na terenie Podkarpacia od 1993 roku i kilkuletnie doświadczenie nabyte w realizacji licznych kontraktów budowlanych na terenie Europy zachodniej (m.in. na terenie Danii, Szwecji Francji) powołana została spółka o charakterze deweloperskim. Spółka jest firmą lokalną i zamiarem swojego działania obejmuje miasto Rzeszów i jego najbliższe okolice.
   Zgromadzenie wspólników ukierunkowało plan działania firmy na długoplanowe pozyskiwanie stabilnej pozycji na rynku lokalnym jako deweloper, poprzez budowę solidnej marki w opinii swoich obecnych i przyszłych klientów. Zadowolenie klientów i sprostanie ich potrzebom stało się głównym zadaniem zarządu spółki. Z roku na rok oddajemy coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych lokali mieszkaniowych i użytkowych. Do dzisiaj oddaliśmy klucze do ponad 200 mieszkań.
   Obecnie EURO PROJEKT proponuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości swoich klientów. Oprócz komfortowych, solidnych i oferowanych w przystępnych cenach mieszkań oferujemy ponadto domy oraz prestiżowe apartamenty budowane w świetnych lokalizacjach. Już dziś zapraszamy do naszego biura sprzedaży!