ul. Witolda - Mieszkania w szeregówkachZespół 20 domów w zabudowie szeregowej przy ulicy Witolda w Rzeszowie oferuje 40 komfortowych mieszkań 3 pokojowych o powierzchniach 46-100,7 m2. 20 mieszkań parterowych będzie wyposażonych w taras i część ogrodową z prawem do wyłącznego korzystania. 20 mieszkań dwupoziomowych na pierwszym i 2 piętrze będzie posiadało dwa balkony po obu stronach budynku. Do każdego z mieszkań przynależy jedno miejsce postojowe z prawem do wyłącznego korzystania. Budynki będą ogrzewane ze wspólnej kotłowni gazowej w której ciepła woda użytkowa będzie również pozyskiwana z paneli słonecznych.

Wszystkie mieszkania będą posiadały ogrzewanie w wersji: grzejniki płytowe. Możliwa dopłata do ogrzewania podłogowego.

Dla zapewnienia wygody i intymności mieszkańców jest możliwość domówienia odpłatnie rolet zewnętrznych.

* Poddasza można zakupić jako pomieszczenie przynależne do mieszkania na parterze, lub jako mieszkanie dwukondygnacyjne na 1 i 2 piętrze. Cena za poddasze w stanie deweloperskim to 149 000 w segmentach zewnętrznych, oraz 139 000 zł w segmentach środkowych.

W otoczeniu budynków znajdują się domy jednorodzinne, rzeczka oraz Instytut Teologiczno Pastoralny. W sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, przedszkole, przystanki autobusowe.

Oddanie mieszkań do wykończenia: 30.12.2020, 

Przenisienie własności: 31.03.2021